Tisknout

Prostory Baby clubu

Jako prostor k péči o děti je využíván nově zrekonstruovaný byt vybavený novým kvalitním nábytkem z přírodních materiálů určený pro mateřské školky zn. HABA (pojízdná knihovna, oboustranný malířský kabinet až pro 4 děti, dělící stěna s vaničkou pro mokrou část herny, vozík na hudební nástroje, koberec s abecedou, stolek se židlemi, dětská šatna s lavičkou růžová víla, houpací stan, atd.), dále kolébkou zn. Leander z BIO materiálů, montessori pomůcky, … atd.

Jedna celá obytná místnost o velikosti 20 m2 (5m2 na dítě) sloužící jako hernaje uzpůsobena tak, aby bylo možno co nejvíce předcházet úrazům a poraněním nebo jiným újmám na zdraví (tato místnost taktéž obsahuje prostor k přebalování, postýlku, kolébku pro dítě mladší 6ti měsíců a dětskou prostornou ohrádku pro děti, které ještě nechodí), dále kuchyň s jídelnou a obývací pokoj o velikosti 40 m2 (10 m2 na dítě) sloužící jako výuková mokrá část, tedy herna kde pracujeme s potravinami, pískem, vodou, barvami atp., dále samozřejmě koupelna, záchod a šatna. Ve všech místnostech je zajištěn denní úklid . (Velikost v m2 uvádím pro představu- v běžných miniškolkách a státních školkách se počítá max. 4 m2, u mě je to 15m2).

K dispozici dětem je nepřeberné množství montessori pomůcek, neustále obměňovaných knih, leporel, zvířátek zn. Schleich, originální trať s doplňky a mašinkami Tomáš, hudebních nástrojů, výtvarných potřeb, vkládaček, puzzle, stavebnic, materiálů pro smyslovou výchovu, gymnastické míče a míčky, lanový žebřík, houpací stan atd.

Domácí prostředí je vytvořeno v souladu s principy feng-shui což velmi pozitivně působí na děti a jejich mysl.

K dispozici jetrampolínou, houpačkou a pískovištěm vybavená soukromá zahrada domu, veřejné hřiště za zahradou, park na Hvězdě, městské Sady, Střížovický vrch a hřiště pod Střížovickým vrchem na které s dětmi pojedeme v kočárku pro trojčata zn. TriplettePeg-Pérego 2013 Java, v klokance a nebo po svých.

Lékárnička vždy v dosahu je samozřejmostí.

BABY CLUB
Ústí nad Labem
Střížovická 391/2
400 01 Klíše
E-mail
info@babyclubusti.cz
Telefon
+420 723 693 653
Číslo účtu
283081348/0300
Mapa

Zvětšit mapu